Pracownik biurowy z j. niemieckim
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Krosno, Podkarpackie

praca 11 lutego, 10:20

Opis stanowiska

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację bieżących zadań administracyjnych związanych z obsługa zamówień oraz Klientów.

Wymagania

  • Poszukujemy osób z wykształceniem wyższym oraz biegłą znajomością języka niemieckiego, dynamicznych, ambitnych, kreatywnych, zaangażowanych w powierzone obowiązki, gotowych do stałej współpracy z firmą która gwarantuje możliwość rozwoju i awansu.

Mile widziane

  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Krośnie

Oferujemy

  • wynagrodzenie stałe+premiaciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmiemożliwość rozwoju w strukturach firmy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • europeistyka
  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe

Curriculum vitae