Specjalista ds. planowania produkcji (k/m)
Special Steels Polska Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 9 lutego, 15:47

Opis stanowiska

Nasza firma została założona w 1993 roku i od 28 lat słynie z wysokiej jakości materiałów, krótkich terminów dostaw oraz zadowolenia klientów w zakresie formatek ze stali nierdzewnych. Naszym celem jest ciągły rozwój na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - planowanie produkcji na podstawie przychodzących zamówień w porozumieniu z zakładem w Niemczech- optymalizacja produkcji w zakresie cięcia formatek stalowych za pomocą pił taśmowych w kierunku poziomym i pionowym: praca z materiałem trójwymiarowym – rozkroje na 3 płaszczyznach: grubość – długość – szerokość- ścisła współpraca z zakładem produkcyjnym w Niemczech

Wymagania

  • Wymagania fachowe:- myślenie w perspektywie przestrzennej; predyspozycje techniczne i matematyczne- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (preferowany j. niemiecki)- dobra znajomość obsługi komputeraWymagania osobowościowe:- dobra organizacja pracy wiążąca się z dotrzymywaniem terminów, odpowiedzialnością oraz świadomością kosztów- umiejętność analitycznego i przewidującego myślenia i działania- identyfikacja z firmą, jej celami i strategią- komunikatywność, i „elastyczność”

Oferujemy

  • - możliwość zatrudnienia na pół etatu np. studentaJeśli jesteś zmotywowaną i otwartą osobą, oczekujesz ciekawego i odpowiedzialnego stanowiska, dobrej atmosfery w pracy oraz wynagrodzenia adekwatnego do osiąganych wyników, prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne (najlepiej w j. niemieckim lub angielskim) wraz z podaniem swoich oczekiwań finansowych oraz możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • finanse i rachunkowość
  • inżynieria materiałowa
  • matematyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • towaroznawstwo
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae