Asystent kierownika projektu
EC Engineering Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

staż 9 lutego, 13:50

Opis stanowiska

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • wsparcie PM w codziennej pracy
  • • przygotowywanie analiz, raportów (w tym raportowanie zebrań) oraz
  • prezentacji
  • • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji związanej z
  • prowadzeniem projektów
  • • planowanie projektów, przydział zadań, kontrola/monitoring zadań
  • • docelowo samodzielny PM

Wymagania

  • • student/ka IV, V roku studiów wyższych ze specjalizacją techniczną
  • (preferowane: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji)
  • • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność
  • • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • • umiejętność określania priorytetów w pracy własnej
  • • komunikatywność, zdolności interpersonalne, szybkie przyswajanie
  • wiedzy
  • • dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub rosyjskiego
  • • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • - pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole inżynierskim w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • - możliwość rozwoju,
  • - atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Informacje dodatkowe

  • CV prosimy przesyłać na email: aplikuj@ec-e.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska, na które składa się aplikację.
  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Prosimy o zamieszenie w CV następującej klauzuli:
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EC Engineering sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na potrzeby rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
  • Istnieje możliwość uwzględnienia przesłanego CV w przyszłych rekrutacjach w przypadku dopisania do powyższej klauzuli dodatkowego oświadczenia:
  • „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie danych osobowym przez EC Engineering sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji”.
  • Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest EC Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 28. Państwa dane osobowe zostaną wykorzystane w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://ec-e.pl/static/IPDO.pdf

Wynagrodzenie

0 - 2500 PLN

Curriculum vitae