Kierownik Utrzymania Ruchu - Automatyki
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 5 lutego, 10:57

Opis stanowiska

- zarządzanie i organizowanie pracy w działu UR na wydziale obróbki skrawaniem. - kontrola pracy zespołu UR - nadzorowanie prac instalacyjno-montażowych maszyn, urządzeń i sprzętu - raportowanie statusu aktualnie wykonywanych zadań - ustalanie priorytetów zadań (w porozumieniu z kierownikami pozostałych działów) - zarządzanie zasobami ludzkimi, magazynem części oraz infrastruktur zakładu

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - zarządzanie i organizowanie pracy w działu UR na wydziale obróbki skrawaniem.
  • - kontrola pracy zespołu UR

Wymagania

  • - doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • - umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników
  • - umiejętności zarządzania procesem utrzymania ruchu
  • - umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją mechaniczną, elektryczną
  • - znajomości języka obcego do posługiwania się dokumentacjami /niemiecki lub angielski/

Oferujemy

  • - pracę w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat
  • na polskim rynku,
  • - umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą na pełen etat,
  • - realizowanie projektów w międzynarodowym środowisku,
  • - benefity w postaci szkoleń, dodatkowej premii wakacyjnej oraz świątecznej,
  • - odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi,
  • - możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika

Curriculum vitae