Programista (praca stacjonarna)
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 5 lutego, 10:53

Opis stanowiska

- implementowanie rozwiązań biznesowych opartych o języki programowania C#/SQL - tworzenie i optymalizacja skryptów SQL oraz procedur (przygotowywanie nowych funkcjonalności w systemach ewidencji danych) - wprowadzanie i testowanie zmian w aplikacjach wpierających procesy produkcyjne - współpracę z przedstawicielami biznesu, kierownikami projektów IT - rozbudowa i utrzymanie stabilności działania obecnych aplikacji - projektowanie procedur bazodanowych, raportów oraz formularzy - przygotowywanie dokumentacji dla użytkowników

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - implementowanie rozwiązań biznesowych opartych o języki programowania C#/SQL
  • - tworzenie i optymalizacja skryptów SQL oraz procedur (przygotowywanie nowych funkcjonalności w systemach ewidencji danych)

Wymagania

  • - umiejętności pracy w środowisku Visual Studio, Git
  • - znajomości języków C#, SQL, mile widziana Python
  • - znajomości MS SQL Server
  • - umiejętności programowania obiektowego
  • - znajomość relacyjnych baz danych

Oferujemy

  • - samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną
  • - możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
  • - odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi
  • - pracę w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat na polskim rynku
  • - benefity w postaci szkoleń językowych, dodatkowej premii wakacyjnej oraz świątecznej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae