Asystent w dziale inwestycji
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Krosno, Podkarpackie

praca 4 lutego, 09:47

Opis stanowiska

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • ●realizacja zadań administracyjno-biurowych●kontakt z podmiotami administracji publicznej●sporządzanie pism urzędowych●koordynacja i monitorowanie realizacji projektów

Wymagania

  • ●wykształcenie wyższe●dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu●dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Mile widziane

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae