Specjalista ds. zamówień oraz logistyki
Bema-Res Marek Bednarz
Rzeszów, Podkarpackie

staż 1 lutego, 21:47

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Bemares, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. zamówień oraz logistyki Opis stanowiska: • Planowanie kalendarza dostaw, oraz prac montażowych, • Tworzenie wycen, ofert i przedmiarów robót na podstawie projektów • Wysłanie zapytań ofertowych • Sporządzanie zestawień otrzymanych ofert i ich analiza • Przygotowywanie ofert, • Raportowanie działań, tworzenie zestawień wg wytycznych • Wspomaganie działań działu Handlowego Oczekujemy: • zaangażowania i chęci do nauki • Znajomość programów typu – AutoCAD • Dobra organizacja pracy własnej • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów Oferujemy: • Staż w firmie o ugruntowanej pozycji, gwarantującej wysokie standardy pracy z możliwością późniejszego zatrudnienia, • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach • Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji wśród najlepszych specjalistów z branży • Niezbędne narzędzia do pracy ZATRUDNIAMY NAJLEPSZYCH.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Planowanie kalendarza dostaw, oraz prac montażowych,• Tworzenie wycen, ofert i przedmiarów robót na podstawie projektów • Wysłanie zapytań ofertowych • Sporządzanie zestawień otrzymanych ofert i ich analiza• Przygotowywanie ofert,• Raportowanie działań, tworzenie zestawień wg wytycznych • Wspomaganie działań działu Handlowego

Wymagania

  • zaangażowania i chęci do nauki• Znajomość programów typu – AutoCAD• Dobra organizacja pracy własnej• Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów

Mile widziane

  • • Znajomość programów typu – AutoCAD

Oferujemy

  • • Staż w firmie o ugruntowanej pozycji, gwarantującej wysokie standardy pracy z możliwością późniejszego zatrudnienia,• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach• Możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji wśród najlepszych specjalistów z branży• Niezbędne narzędzia do pracy

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae