Inżynier budowy
Inwentech Group Sp. z o.o.
Krosno, Podkarpackie

staż 21 lutego, 12:40

Opis stanowiska

Firma INWENTECH z Krosna zajmująca się instalacjami sanitarnymi poszukuje osoby na umowę o pracę lub do przyuczenia na staż na stanowisko inżyniera budowy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • współpraca z kierownikiem budowy
  • nadzorowanie pracowników i podwykonawców
  • zamawianie materiałów
  • aktywny udział w sporządzaniu ofert przetargowych
  • sporządzanie przedmiarów robót
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych
  • komplementowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymanych ofert od potencjalnych dostawców
  • tworzenie projektów instalacji sanitarnych
  • sporządzanie inwentaryzacji budowlanych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: Inżynieria środowiska, specjalność: instalacje sanitarne
  • znajomość programu AUTO-CAD
  • znajomość programów do kosztorysowania (NORMA, ZUZIA)
  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • gotowość do pracy w delegacji

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki
  • pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju oraz awansu

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Informacje dodatkowe

  • CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@inwentech.pl w temacie maila wpisując: Oferta pracy – inżynier budowy. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Curriculum vitae