specjalista ds marketingu IT
GROW Business Projects
Malawa, Podkarpackie

praca 25 stycznia, 16:07

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która pomoże nam w kreatywnym rozwijaniu strony wizualnej naszych produktów i usług. Jej/Jego zadaniem będzie praca na poziomie koncepcji, projektowanie i wdrażanie własnych pomysłów. Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie współodpowiedzialna za tworzenie kreatywnych prezentacji, grafik, kampanii w Social Mediach i materiałów służących do komunikacji z klientami firmy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - kreowania i wdrażania strategii marketingowej firmy,
  • - tworzenia skutecznych kampanii oraz prowadzenia profilu firmowego w Social Mediach,
  • - planowania układu wizualnego produktów w połączeniu z oczekiwaną funkcjonalnością,
  • - tworzenia kreatywnych prezentacji multimedialnych,
  • - projektowania materiałów informacyjnych od strony wizualnej,
  • - analizy sytuacji rynkowej pod kątem możliwości rozwojowych…

Wymagania

  • - znajomością języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • - kreatywnością i otwartością na nowe wyzwania,
  • - inicjatywą, dobrą organizacją pracy oraz terminowością,
  • - dobrą znajomością pakietu MS Office,
  • - doświadczeniem w marketingu B2B (mile widziane w pracy z systemami CRM)

Oferujemy

  • - wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań,
  • - elastyczny czas pracy i niezbędne do niej narzędzia,
  • - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i systematyczny rozwój,
  • - pracę w młodym, kreatywnym i ambitnym zespole.

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae