Junior Programist
GROW Business Projects
Malawa, Podkarpackie

praca 25 stycznia, 16:04

Opis stanowiska

Jeśli Twoją pasją jest programowanie, i swoją przyszłość wiążesz z tym kierunkiem, nasza oferta jest adresowana właśnie do Ciebie! Rozwijamy własne produkty i poszukujemy osób które będą je rozwijać wspólnie z nami.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Oczekujemy przede wszystkim zaangażowania i chęci do nauki, więc nawet jeśli nie masz bogatego doświadczenia w dziedzinie programowania, możesz dołączyć do naszego zespołu.

Wymagania

  • Z uwagi na specyfikę realizowanych przez nas projektów, znajomość środowiska serwera Apache oraz MySQL a także systemu WordPress, będzie niewątpliwym atutem.Liczymy także, że kandydaci zainteresowani naszą ofertą będą mogli się pochwalić znajomością języka angielskiego na poziomie wystarczającym do czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  • Osobom które dołączą do naszego zespołu zaproponujemy wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań.Zapewnimy także elastyczne godziny pracy, a przede wszystkim umożliwimy systematyczny rozwój.

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae