Programista Android i iOS
GROW Business Projects
Malawa, Podkarpackie

praca 25 stycznia, 15:56

Opis stanowiska

Naszą ofertę kierujemy do osób posiadających kwalifikacje i doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych na systemy Android i IOS. Rozwijamy nasze produkty i poszukujemy profesjonalistów, którzy będą je rozwijać wspólnie z nami. Dlatego jeśli posiadasz wiedzę i umiejętności pozwalające na samodzielne tworzenia oprogramowania, jesteś kreatywny/a, zdyscyplinowany/a, zaangażowany/a i nastawiony/a na rozwój, to ogłoszenie jest adresowane właśnie do Ciebie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do Twoich kluczowych obowiązków będzie należeć:
  • - Tworzenie aplikacji mobilnych na system Android oraz iOS zsynchronizowanych z zewnętrznym serwerem bazującym na istniejącym API
  • - Wdrażanie istniejących rozwiązań webowych do technologii mobilnej,
  • - Współpraca z zespołem w zakresie rekomendacji stosowanych rozwiązań i procesu ich wdrażania,
  • - Terminowa realizacja ustalonych zadań oraz bieżące dokumentowanie wprowadzonych zmian.

Wymagania

  • …Liczymy także na:
  • - Doświadczenie komercyjne w tworzeniu rozwiązań mobilnych/webowych,
  • - Umiejętność efektywnego planowania procesu wdrażania wyznaczonych celów,
  • Oczekujemy, że wykażesz się:
  • - Umiejętnością programowania obiektowego z wykorzystaniem technologii Ajax,
  • - Umiejętnością tworzenia aplikacji w dowolnym języku programowania (preferowany C♯ z wykorzystaniem środowiska Xamarin) na urządzenia z systemem Android oraz iOS,
  • - Znajomością kontroli wersji GIT w stopniu pozwalającym na uniknięcie problemów podczas tworzenia oprogramowania.
  • - Co najmniej jednym ukończonym projektem aplikacji mobilnej w formie możliwej do zweryfikowania

Oferujemy

  • Osobie, która dołączy do naszego zespołu zaproponujemy wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań. Zapewnimy także elastyczne godziny pracy, a przede wszystkim umożliwimy systematyczny rozwój.
  • Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij do nas swoją aplikację wraz z dostępem do repozytorium, gdzie znajdują się projekty którymi chcesz się pochwalić, dzięki czemu zobaczymy Twoją pracę.

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae