Ankieter/negocjator – osoba do zbierania zgód na światłowód.
OPTIPROJECT SPÓŁKA z o. o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 21 stycznia, 09:41

Opis stanowiska

Wymagania: Wykształcenie minimum średnie, uczciwość, uprzejmość w kontaktach z innymi osobami, kreatywność, dobra organizacja pracy i samodyscyplina, prawdomówność, bezproblemowy kontakt z ludźmi, radzenie sobie w terenie – szczególnie posługiwanie się mapą (umiejętność wskazania na mapie odpowiedniej działki), samodzielność w pracy, umiejętność rozwiązywania problemów, estetyka w pracy, prawo jazdy kat. B + własny samochód. Oferujemy: Wsparcie i pomoc merytoryczną, dostarczenie wszystkich niezbędnych materiałów do pracy, elastyczne godziny pracy, zatrudnienie na umowę zlecenie w okresie próbnym, pracę w młodym dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnej firmie z miłą atmosferą, swobodę i samodzielność w realizacji zadań. Jesteśmy najlepszym miejscem pracy dla ludzi młodych, inteligentnych, ambitnych, bez doświadczenia, ale z ogromną wolą rozwoju i awansu. Kontakt: praca@optiproject.pl tel.: 780 281 889 Wacław Szubert Praca w sołectwach gmin Bojanów, Gorzyce, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaklików, Zaleszany oraz Leżajsk Zakres prac: Zbieranie zgód od właścicieli działek w sołectwach regionu Tarnobrzeg B czyli sołectwa w gminach: Bojanów, Gorzyce, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaklików, Zaleszany oraz Leżajsk na przebieg linii światłowodowej wg zamieszczonych do zgód map działek. Obejmuje to również wyjaśnienie zakładanych prac wg projektu oraz wskazanie właścicielowi na załączonej mapie projektowanego przebiegu światłowodu, negocjacje w ww zakresie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zbieranie zgód od właścicieli działek w sołectwach regionu Tarnobrzeg B czyli sołectwa w gminach: Bojanów, Gorzyce, Pysznica, Radomyśl nad Sanem, Zaklików, Zaleszany oraz Leżajsk na przebieg linii światłowodowej wg zamieszczonych do zgód map działek. Obejmuje to również wyjaśnienie zakładanych prac wg projektu oraz wskazanie właścicielowi na załączonej mapie projektowanego przebiegu światłowodu, negocjacje w ww. zakresie.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, uczciwość, uprzejmość w kontaktach z innymi osobami, kreatywność, dobra organizacja pracy i samodyscyplina, prawdomówność, bezproblemowy kontakt z ludźmi, radzenie sobie w terenie – szczególnie posługiwanie się mapą (umiejętność wskazania na mapie odpowiedniej działki), samodzielność w pracy, umiejętność rozwiązywania problemów, estetyka w pracy, prawo jazdy kat. B + własny samochód.

Mile widziane

  • Własny samochód

Oferujemy

  • Wsparcie i pomoc merytoryczną, dostarczenie wszystkich niezbędnych materiałów do pracy, elastyczne godziny pracy, zatrudnienie na umowę zlecenie w okresie próbnym, pracę w młodym dynamicznym zespole, szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w nowoczesnej firmie z miłą atmosferą, swobodę i samodzielność w realizacji zadań. Jesteśmy najlepszym miejscem pracy dla ludzi młodych, inteligentnych, ambitnych, bez doświadczenia, ale z ogromną wolą rozwoju i awansu.Wynagrodzenie prowizyjne + premia

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

0 - 2200 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae