Junior PHP Developer
Fingoweb
Kraków, Małopolskie

praca 20 stycznia, 19:26

Opis stanowiska

Backend Developer tworzy oprogramowanie w technologii PHP/MySQL, jednocześnie dbając o jego wdrożenie. Uczy się dużo i szybko pod okiem doświadczonych programistów. Projekty, w które będziesz zaangażowany/a dotyczą różnych branż (m.in. sportowej, nieruchomości, medycznej, marketingowej, szkoleniowej).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie oraz modyfikacja backendu w PHP (ok. 75% czasu pracy),
  • Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu (ok. 10% czasu pracy),
  • Analiza błędów (ok. 10% czasu pracy),
  • Tworzenie dokumentacji technicznej (około 5% czasu pracy).

Wymagania

  • Umiejętność programowania w języku PHP,
  • Projektowanie schematów bazy danych dla aplikacji internetowych,
  • Chęć do nauki i rozwoju - pod okiem doświadczonych developerów nauczymy Cię dużo i szybko!

Mile widziane

  • Znasz jeden z frameworków PHP MVC, takich jak, Laravel, Symfony lub CakePHP,
  • Znasz podstawy czystego SQL (JOIN, GROUP BY, COUNT itp),
  • Znasz podstawy Git (git checkout, git commit, git push),
  • Znasz architekturę MVC,
  • znajomość Stworzyłeś/aś samodzielnie kilka prostych aplikacji webowych.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zmiany projektu,
  • Wybór technologii przy nowych projektach,
  • Wybór narzędzi dostosowanych do Ciebie,
  • 20/26 dni płatnego urlopu,
  • Cyklicznie szkolenie wewnętrzne,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Dostęp do programu MultiSport,
  • Możliwość gry w firmowej drużynie sportowej (liga FLS),
  • Wsparcie starszych programistów,
  • Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu (preferujemy B2B, jednak bierzemy pod uwagę inne formy zatrudnienia),
  • Pracę w biurze w Krakowie,
  • Imprezy integracyjne i atmosferę w zespole ukierunkowanym na rozwój,
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Bezpłatne miejsce parkingowe, pod biurem w centrum miasta,

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • informatyka

Informacje dodatkowe

  • System kontroli wersji: GIT (Gitlab).
  • Budowanie aplikacji jedną komendą? Tak, “git push” (resztą zajmuje się Gitlab CI).
  • Czy budujemy aplikację codziennie? Tak, każdy push buduje aplikację!
  • Bug Tracker: Asana.
  • Czy naprawiamy błędy, zanim przechodzimy do nowych zadań? Tak!
  • Czy zawsze mamy aktualny harmonogram? Tak! Robimy minimum cotygodniowy status i aktualizację harmonogramu.
  • Czy pracujemy ze specyfikacją? Tak!
  • Czy warunki w biurze pozwalają się skoncentrować? Wiemy, jak ważne jest dla programisty “flow” i “getting into the zone”.
  • Jakie narzędzia otrzymasz? Dostosowane do Ciebie, Twoich potrzeb i formy pracy (zdalna/biuro) - ma działać szybko, sprawnie i niezawodnie.
  • Czy mamy testerów? Tak!
  • Czy dbamy o jakość kodu? Tak, 100% kodów przechodzi Code Review.
  • Czy posiadamy linter oraz narzędzia do statycznej analizy kodu? Tak!

Curriculum vitae