KOORDYNATOR DS. PROJEKTÓW
Fuste Polska Sp . z o.o.
Kraków, Małopolskie

praca 20 stycznia, 12:01

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Koordynowanie procesu powstawania projektów obiektów handlowych na terenie południowej Polski Weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem zgodności ze standardem oraz obowiązującymi przepisami Prawa BudowlanegoBieżący kontakt z pracownikami Inwestora na etapie powstawania koncepcjiCzynny udział przy budowie i weryfikacji aktualnych Standardów wykonania obiektów handlowychPraca w programie AutoCadWykonywanie prac biurowych

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe architektura, budownictwo (uprawnienia budowlane nie są wymagane)Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuPodstawowa znajomość aktualnych przepisów i rozporządzeń wynikających z Prawa BudowlanegoUmiejętność czytania projektów budowlanychZdolność pracy pod presją czasuPrawo jazdy kategorii BZnajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Oferujemy:umowę o pracę, pełny etatkomputer i telefon służbowypakiet sportowy Multisport Plus , pakiet medyczny Medicoverubezpieczenie NNW w pracyzajęcia językowe (j. angielski)możliwości rozwojuprzyjazne środowisko pracyciekawą pracę przy rozwojowym projekcie w międzynarodowym środowisku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae