Kierownik robót branży sanitarnej - RESBUILD Sp. z o.o.
ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 20 stycznia, 11:55

Opis stanowiska

Opis stanowiska RESBUILD Sp. z o.o. to oferuje usługi w zakresie realizacji inwestycji w formule generalnego wykonawcy lub Inwestora zastępczego. Poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko: Kosztorysant branży sanitarnej

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zadania:a. Planowanie, nadzorowanie i koordynacja robót sanitarnych.b. Kontrola jakości, terminowości oraz zgodności wykonania z dokumentacją nadzorowanych pracc. Prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach.d. Nadzór nad poprawnością rozwiązań technicznych tworzonych opracowań.e. Pozyskanie ofert do dostawców i podwykonawców, analiza, porównywanie i negocjowanie ofert.f. Opracowywanie optymalizacji, wyszukiwanie na rynku technologii, materiałów i urządzeń zamiennychg. Współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycenh. Przygotowywanie wycen kosztorysowych.

Wymagania

  • • a. Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek Inżynieria Środowiska lub pokrewne).b. Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowy bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.c. Doświadczenie min. 1 rok w firmie wykonującej instalacje sanitarne lub u Generalnego Wykonawcy.d. Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.e. Sumienność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań.f. Samodzielność w działaniu oraz organizacja i planowanie pracy własnej.g. Komunikatywność i kreatywność.h. Znajomość obsługi komputera (pakiet Office, programy pocztowe).i. Znajomość oprogramowania: NormaPro, AutoCAD.j. Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • • a. Znajomość procesu budowlanego oraz stosowanych technologii w budownictwie kubaturowym.b. Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.c. Dobra znajomość języka obcego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Oferujemy a. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w obrębie województwa podkarpackiego i małopolskiego. b. Możliwość rozwoju zawodowego c. Wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy i doświadczeniem. d. Niezbędne narzędzia pracy. e. Możliwość wideorekrutacji

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Wynagrodzenie

0 - 6500 PLN

Curriculum vitae