Asystent projektanta -branża elektryczna
Pracownia Projektowa Metrolux
Rzeszów, Podkarpackie

praca 20 lutego, 13:49

Opis stanowiska

Biuro projektowe poszukuje absolwenta/-ki Wydziału Elektrycznego Kierunek Elektrotechnika na stanowisko asystenta projektanta instalacji elektrycznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wykonywanie rysunków i części opisowych do projektów instalacji elektrycznych dla obiektów kubaturowych oraz sieci zewnętrznych
  • dla obiektów kubaturowych t.j. budynki mieszkalne, obiekty przemysłowe,
  • handlowe i użyteczności publicznej oraz instalacje i sieci zewnętrzne.

Wymagania

  • ukończone studia inżynierskie, umiejętność pracy na komputerze obejmująca zakres obsługi programu Autocad i pakietu Office

Mile widziane

  • znajomość programu Dialux

Oferujemy

  • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia zawodowego przy realizacji złożonych obiektów budowlanych

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektrotechnika

Wynagrodzenie

0 - 2350 PLN

Curriculum vitae