AUTOMATYK - PROGRAMISTA PLC
B&P Engineering sp. z o.o. spółka komandytowa
Przeworsk, Podkarpackie

praca 20 lutego, 10:50

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres zadań:
  • • Programowanie sterowników PLC / paneli operatorskich dla maszyn i urządzeń objętych zakresem działania pracodawcy
  • • Tworzenie projektów układów sterownia z wykorzystaniem sterowników PLC dla urządzeń objętych zakresem działania pracodawcy
  • • Współudział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej dla wytwarzanych urządzeń
  • • Wykonywanie schematów połączeń do produkowanych układów sterowania przy użyciu oprogramowania WS-CAD lub podobnego (E-PLAN)
  • • Współudział przy wykonywaniu szaf zasilająco-sterowniczych ze sterownikami PLC
  • • Uruchamianie urządzeń na liniach technologicznych zawierających układy sterownia i układy wizualizacji u kontrahentów pracodawcy
  • • Testowanie i wdrażanie nowego oprogramowania
  • • Aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań

Wymagania

  • Wymagania:
  • • Wykształcenie techniczne, informatyczne
  • • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • • Umiejętność analitycznego myślenia
  • • Umiejętność pracy zespołowej
  • • Mile widziana znajomość języków C+, Visual Basic

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, seminaria)
  • • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy
  • • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • • Pakiet socjalny (w tym pakiet prywatnej opieki medycznej)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe

Informacje dodatkowe

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego na adres: hr@engineering-bp.comAdministratorem danych jest Spółka B&P Engineering Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Przeworsku, przy ulicy Lubomirskich 1E, kod pocztowy 37-200, poczta Przeworsk. Aby wziąć udział w procesie rekrutacji należy:1. do dokumentów aplikacyjnych dołączyć uzupełnioną i podpisaną „Klauzule informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych” dostępną do pobrania tutaj. 2. dopisać do dokumentów zgłoszeniowych poniższą klauzulę.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Spółkę B&P Engineering Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Przeworsku, przy ulicy Lubomirskich 1E, kod pocztowy 37-200, poczta Przeworsk, gmina Przeworsk, powiat Przeworski, województwo podkarpackie, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000299823, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego , o numerze identyfikacji podatkowej (NIP) - 7941681757, która jest reprezentowana przez Spółkę Engineering Spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą: 37-200 Przeworsk, ul. Lubomirskich 1E, wpisaną pod numerem KRS 0000294817 do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, posiadającą NIP 7941757319, REGON 180294996, w zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 2016.06.28)." Udział w przyszłych rekrutacjach:Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przechowywanie swojej aplikacji w bazie Engineering Sp. z o.o. oraz B&P Engineering sp. z o.o. Spółka komandytowa prosimy o podpisanie klauzuli informacyjnej ochrony danych osobowych w Grupie B&P Engineering oraz dopisanie do dokumentów zgłoszeniowych poniższą klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B&P Engineering sp. z o.o. spółka komandytowa dla potrzeb przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 2016.06.28). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jestem świadoma/świadomy, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania, oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania”

Wynagrodzenie

0 - 5000 PLN

Curriculum vitae