Kierownik Robót / Inżynier budowy
IBG Instalbud Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 16 grudnia, 14:08

Opis stanowiska

Nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacje techniczną i harmonogramy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych
  • nadzór, koordynacja i bieżąca kontrola podwykonawców
  • systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców
  • sprawdzanie dokumentacji wykonawczej- sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • odpowiedzialność za realizację całej inwestycji, od momentu rozpoczęcia do jej zakończenia
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP oraz kodeksu pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo
  • preferowane osoby z doświadczeniem zawodowym w branży wykonawczej
  • zdolność do egzekwowania delegowanych obowiązków
  • doświadczenie w nadzorze i koordynacji prac podwykonawców
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność
  • prawo jazdy kat. B
  • praca w delegacji (lubelskie, mazowieckie, śląskie)

Mile widziane

  • mile widziane kilkuletnie doświadczenie w dużych projektach budowlanych

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się organizacji
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • pakiet socjalny: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, możliwość skorzystania z nieoprocentowanej pożyczki z ZFŚŚ
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wynagrodzenie

4000 - 4000 PLN

Curriculum vitae