Inżynier Budowy / inżynier ds. ofertowania i budżetowania
IBG Instalbud Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 16 grudnia, 13:39

Opis stanowiska

Poszukujemy inżyniera budowy / inżyniera ds. ofertowania i budżetowania ➡ Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: praca(@)ibgrupa.com (usuń nawias) W CV prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IBG Instalbud Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Analiza dokumentacji projektowej, sporządzanie przedmiarów i kosztorysów ofertowych.
  • Przygotowywanie ofert przetargowych w tym w oparciu o ustawę Prawo Zamówień Publicznych.
  • Analiza rynku usług i materiałów budowlanych celem poszukiwania najlepszych rozwiązań ekonomicznych i jakościowych.
  • Negocjacje oraz wybór materiałów niezbędnych do realizacji kontraktu.

Wymagania

  • Wykształcenie: Magister inżynier (ew. inżynier) z ukończonymi studiami na kierunku budownictwo w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Znajomość i umiejętność pracy na programach do kosztorysowania robót budowlanych.
  • Znajomość przebiegu procesu budowlanego i technologii wykonywania robót budowlanych.
  • Znajomość pakietu Office, środowiska CAD.
  • Znajomość ustawy Prawo budowlane i przepisów z nią związanych.
  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
  • Zdolności interpersonalne.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się organizacji
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • pakiet socjalny: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, możliwość skorzystania z nieoprocentowanej pożyczki z ZFŚŚ
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wynagrodzenie

4000 - 4200 PLN

Curriculum vitae