Instruktor Programowania oraz Lego Robotyki - półkolonie
Planeta Robotów
Kraków, Małopolskie

praca 10 grudnia, 14:28

Klub robotyki Planeta Robotów poszukuje osoby do prowadzenia zajęć z programowania oraz robotyki dla dzieci w Krakowie i okolicach podczas półkolonii od 4 do 15 stycznia. Jako firma zajmujemy się głównie organizacją warsztatów z robotyki na Lego Mindstorms oraz programowania w Minecraft dla dzieci. Te kursy są głównymi elementami organizowanych przez nas półkolonii dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Półkolonie będą się odbywać w Krakowie, w Wieliczce oraz w Rzeszowie w następujących terminach: 4-8.01 (bez 6.01 - Kraków, Wieliczka, Rzeszów), 11-15.01 (Kraków, Rzeszów) Praca będzie około 9 godzin dziennie z czego około 5 godzin to prowadzenie zajęć, a reszta czasu to opieka nad dziećmi. Stawka jest godzinowa.

• Prowadzenie zajęć z robotyki oraz z programowania
  • Opieka nad dziećmi podczas zajęć

• Preferowane młode osoby z poczuciem humoru oraz lekkością pracy z ludźmi. Poszukiwane są osoby swobodnie czujące się w otoczeniu przedmiotów ścisłych (matematyka, informatyka, fizyka).
  • Wymagana jest dostępność najlepiej we wszystkie dni danego turnusu.
  • Dużym atutem będzie ukończenie kursu wychowawcy kolonijnego.

Mile widziane

• Doświadczenie w pracy z dziećmi
  • Pasja do klocków Lego i/ lub robotyki
  • Znajomość robotów Mindstorms EV3
  • Jednakże najważniejsze dla nas jest duże zaangażowanie. Idealny dla nas kandydat to osoba, która będzie chciała współpracować z naszą firmą również po zakończeniu ferii i prowadzić zajęcia zdalne lub stacjonarne w trakcie semestru.

• Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku instruktora
  • Miłą atmosferę zagwarantowaną przez zgrany zespół
  • Możliwość zrealizowania praktyk studenckich
  • Progresywną stawkę godzinową
  • Możliwość współtworzenia ciekawych projektów i uzyskania wsparcia w realizacji pracy dyplomowej w kole naukowym Planety Robotów (w wypadku dłuższej współpracy)

praca czasowa

umowa zlecenie / o dzieło

student,absolwent

• automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

• Jesteśmy nastawieni na współpracę długofalową.
  • Aby wziąć udział w rekrutacji proszę o wypełnienie formularza, w którym należy załączyć CV oraz napisać, dlaczego jest się odpowiednim kandydatem. Zastrzegamy sobie, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom. Zapraszam do rekrutacji.