Inżynier Robót Elektrycznych
ADAMIETZ SP. Z O.O.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 grudnia, 14:02

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • weryfikacja dokumentacji wykonawczej
  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie
  • raportowanie postępów prac
  • przygotowywanie dokumentacji budowy
  • współpraca z kierownictwem budowy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – Elektrotechnika
  • doświadczenie w zakresie realizacji inwestycji budowlanych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość specyfiki robót budowlanych i instalacyjnych
  • samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu

Mile widziane

  • uprawnienia do kierowania robotami będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektrotechnika

Curriculum vitae