Specjalista ds gospodarowania odpadami
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Krosno, Podkarpackie

praca 8 grudnia, 13:34

Opis stanowiska

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • *tworzenie oraz wpisywanie danych do systemu BDO (Baza danych odpadowych)
  • *nadzór nad obiegiem dokumentów
  • *wsparcie pracy innych działów

Wymagania

  • *wykształcenie min średnie, mile widziane wyższe: administracja, ochrona środowiska lu pokrewne
  • *systematyczność, skrupulatność, umiejętność pracy z cyframi, danymi
  • *wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne

Oferujemy

  • *zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o prace
  • *atrakcyjne wynagrodzenie
  • *szkolenie wdrożeniowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • biotechnologia
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae