MŁODSZY KIEROWNIK ROBÓT W BUDOWNICTWIE PRZEMYSŁOWYM - STAŻ
Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.
Ożarów, Świętokrzyskie

staż 4 grudnia, 13:47

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opis stanowiska:- Wsparcie Kierownika Projektu w procesie przygotowywania wycen i kosztorysów w budownictwie przemysłowym- Wsparcie Kierownika Projektu w pracach organizacyjnych oraz w bezpośrednim nadzorze nad realizacją prac- Udział w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych w trakcie realizacji projektu- Wsparcie Kierownika Projektu w pracach ogólno - administracyjnych - Udział w przygotowywaniu raportów z realizacji oraz rozliczeń końcowych- Przygotowywanie dokumentów do procesu przeglądu projektu / oferty- Wsparcie Kierownika Projektu i Inżyniera Projektu w opracowywaniu wymagań technicznych projektów

Wymagania

  • Wymagania:- Wykształcenie techniczne, mile widziani studenci ostatniego roku lub absolwenci kierunku budowlanego, mechanicznego lub pokrewnego- Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word)- Dobra znajomość rysunku technicznego- Chęć rozwoju w branży obmurzy ogniotrwałych - Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole- Gotowość do delegacji

Oferujemy

  • Oferujemy:- Płatny staż z możliwością zatrudnienia po jego zakończeniu- Atrakcyjną ścieżkę kariery zawodowej- Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w sektorze przemysłowym, w branży obmurzy ogniotrwałych - Elastyczne godziny pracy- Elastyczne formy zatrudnienia, dostosowane do dostępności kandydatów

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • technologia chemiczna

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae