Handlowiec
FG Energy
Kielce, Świętokrzyskie

praca 3 grudnia, 09:20

Opis stanowiska

FG Energy jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania, organizacji i realizacji projektów na całym świecie. Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie. Wejdź na naszą www i sprawdź z kim współpracujemy ! www.fgenergy.pl Obecnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Kielce

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie
  • Obsługa klientów z bazy dostarczanej przez Call Center
  • Podpisywanie oraz przygotowywanie umów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki

Wymagania

  • Zapał do pracy i nastawienie na sukces
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Motywacja do realizowania celu
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy

Oferujemy

  • Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 5000 zł netto + premia
  • Elastyczny grafik pracy
  • Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • energetyka

Wynagrodzenie

3000 - 5000 PLN

Curriculum vitae