Specjalista SEO
Gazetkomat
Poznań, Wielkopolskie

praktyka bezpłatna 30 listopada, 12:57

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydata na stanowisko specjalisty SEO. Praca polegać będzie na realizacji działań zapewniających wysokie pozycje naszego serwisu https://www.gazetkomat.pl/ w wyszukiwarkach internetowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do obowiązków pracownika będzie należeć:- Budowanie ruchu na stronie i poszukiwanie nowych jego źródeł- Zarządzanie kampaniami AdWords- Samodzielna optymalizacja kodu na stronach internetowych pod kątem wytycznych wyszukiwarek- Współpraca przy rozbudowie narzędzi i aplikacji wspomagających serwis- Analizowanie efektywności działań i tworzenie wyczerpujących raportów

Wymagania

  • ● Praktyczna znajomość Google Analytics - warunek konieczny● Znajomość SMARTY, JavaScript/Ajax, ASP.NET. - warunek konieczny● Umiejętność obsługi systemów zarządzania treścią (np. WordPress)● Znajomość popularnych skryptów eCommerce.● Umiejętność pracy pod presją czasu● Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego oraz francuskiego.

Oferujemy

  • Bezpłatny staż na okres 3. miesięcy z możliwością późniejszego zatrudnienia. Praca zdalna. http://www.gazetkomat.pl/

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (zaawansowany)
  • francuski (zaawansowany)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae