Koordynator logistyki
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Krosno, Podkarpackie

praca 26 listopada, 11:12

Opis stanowiska

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • efektywna praca w zakresie procesu zamawiania towarów nadzór nad zapewnieniem prawidłowości składanych zamówień odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce monitorowanie statusu zamówień towarowych (zapewnienie terminowości dostaw) nadzór nad prawidłowością przesunięć i zwrotów towarowych między jednostkami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe bardzo dobra organizacja czasu pracy umiejętność logicznego myślenia i syntezowania danych gotowość do podjęcia stałej pracy

Mile widziane

  • ukończone studia kierunkowe

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae