Inżynier budowy - Mielec
BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 24 listopada, 10:56

Opis stanowiska

Jeżeli chcesz pracować w zespole ambitnych ludzi sukcesu to dołącz do nas! Poszukujemy osób zmotywowanych, zainteresowanych rozwojem kariery w renomowanej firmie, którzy z pasją realizują swoje zadania. W zamian oferujemy stabilną, interesującą pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • uczestniczenie w przygotowaniu i organizacja budowy
  • • analiza dokumentacji technicznej
  • • prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego
  • • nadzorowanie oraz koordynacja pracy brygad roboczych
  • • zarządzanie sprzętem i materiałami
  • • dokonywanie pomiarów geodezyjnych (niwelator, teodolit)
  • • raportowanie postępu realizowanych prac
  • • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe budowlane
  • • umiejętność pracy na komputerze (MS Office, AutoCad)
  • • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • • zaangażowanie w powierzone zadania
  • • chęć rozwoju zawodowego w branży

Oferujemy

  • • możliwość rozwoju zawodowego
  • • możliwość uczestnictwa w realizacji dużych przedsięwzięć budowlanych
  • • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej
  • • możliwość pracy także na budowach realizowanych za granicą:
  • Słowacja, Czechy, Niemcy, Holandia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae