inżynier elektryk w Krakowie
ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.
Kraków, Małopolskie

praca 23 listopada, 10:11

Opis stanowiska

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. zatrudni inżyniera elektryka - docelowo kierownika robót elektrycznych do pracy w Dyrekcji Regionu Południe z siedzibą w Krakowie. Zakres obowiązków: ściśle współpracuje z kierownikiem budowy, pomaga w: analizie dokumentacji technicznej, organizacji pracy podległych brygad, organizacji „placu budowy” , prowadzeniu dokumentacji budowy, opracowaniu zapotrzebowania na materiały, środki transportowe, wyposażenie itp, załatwianiu spraw formalno – prawnych, wynikających z realizacji nadzorowanych budów, analizie kształtowania się kosztów i zysków na nadzorowanych budowach, opracowaniu dokumentów – sporządzaniu faktur za wykonane roboty, gromadzeniu kompletu wymaganych dokumentów dotyczących odbiorów, dokonaniu rozliczeń zakończonych budów , obiektów itp. Wymagania: Wykształcenie kierunkowe (inżynier elektryk, mgr inż elektryk) lub pokrewne. Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu. Staż pracy nie jest wymagany. Dodatkowe informacje: Praca od zaraz, na umowę o pracę, ciekawe budowy, możliwość rozwoju - awansu, szkoleń na koszt firmy, możliwość zdobycia uprawnień budowlanych itp. Samochód służbowy , telefon komórkowy, laptop. Szczegóły dotyczące wynagrodzenia do omówienia w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Metoda aplikowania: C.V. mailowo na adres: kadry@elektromontaz.com.pl telefon kontaktowy: 17/864 17 18

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • ściśle współpracuje z kierownikiem budowy, pomaga w: analizie dokumentacji technicznej, organizacji pracy podległych brygad, organizacji „placu budowy” , prowadzeniu dokumentacji budowy, opracowaniu zapotrzebowania na materiały, środki transportowe, wyposażenie itp, załatwianiu spraw formalno – prawnych, wynikających z realizacji nadzorowanych budów, analizie kształtowania się kosztów i zysków na nadzorowanych budowach, opracowaniu dokumentów – sporządzaniu faktur za wykonane roboty, gromadzeniu kompletu wymaganych dokumentów dotyczących odbiorów, dokonaniu rozliczeń zakończonych budów , obiektów itp.

Wymagania

  • • Wykształcenie kierunkowe (inżynier elektryk, mgr inż elektryk) lub pokrewne. Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu. Staż pracy nie jest wymagany.

Oferujemy

  • • Praca od zaraz, na umowę o pracę, ciekawe budowy, możliwość rozwoju - awansu, szkoleń na koszt firmy, możliwość zdobycia uprawnień budowlanych itp. Samochód służbowy , telefon komórkowy, laptop. Szczegóły dotyczące wynagrodzenia do omówienia w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • energetyka

Wynagrodzenie

0 - 3000 PLN

Curriculum vitae