Kontroler Jakości na Wydziale Obróbki Skrawaniem
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 20 listopada, 14:32

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: - obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej - obsługa ręcznych narzędzi pomiarowych - prowadzenie dokumentacji jakościowej

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - obsługa współrzędnościowej maszyny pomiarowej

Wymagania

  • Od naszych kandydatów oczekujemy:- znajomości obsługi maszyn i oprzyrządowania pomiarowego- dobrej znajomości rysunku technicznego- znajomości norm jakościowych- wymagane średnie wykształcenie techniczne- gotowości do pracy w harmonogramie 4 brygadowym

Oferujemy

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@thoni-alutec.pl . Kontakt telefoniczny: 15/81-49-816. www.thoni-alutec.pl

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie

Curriculum vitae