Kierownik Zmiany Wydziału Obróbki Skrawaniem
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 20 listopada, 14:26

Opis stanowiska

- organizacja i dozorowanie produkcji w Centrum Obróbki Mechanicznej - poprawa przepływu procesu na obrabiarkach CNC - zarządzanie 30 osobowym zespołem

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - organizacja i dozorowanie produkcji w Centrum Obróbki Mechanicznej

Wymagania

  • Od naszych kandydatów oczekujemy:
  • - umiejętności zarządzania zespołem produkcyjnym
  • - umiejętności nadzorowania realizacji zadań od strony jakości i wydajności procesu
  • produkcyjnego
  • - dobrej znajomości zagadnień obróbki skrawaniem
  • - gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • - pracę w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat
  • na polskim rynku,
  • - realizowanie projektów w międzynarodowym środowisku,
  • - benefity w postaci szkoleń językowych, dodatkowej premii wakacyjnej oraz świątecznej,
  • - odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae