Programista Java (Systemy ERP)
Comarch S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 19 listopada, 15:31

Opis stanowiska

Do zespołów tworzących nowoczesne Zintegrowane Systemy ERP Egeria bazujących na autorskiej technologii poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania programistów. Systemy ERP to narzędzia, które wspomagają i usprawniają zarządzanie instytucjami w sektorze publicznym. Jeżeli więc chcesz rozwijać swoje kompetencje w obszarze aplikacji, projektowania rozwiązań informatycznych oraz technologii Java, to koniecznie sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych)Praktyczna znajomość Java SE w wersji 8+Znajomość dobrych praktyk oraz wzorców dla aplikacji 3 warstwowych i architektury rozporoszonejWiedza z zakresu baz danychPomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązańUmiejętność pracy w kulturze DevOpsMile widziana znajomość:PostgreSQLnotacji UML

Wymagania

  • Projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadaniaImplementacja oraz weryfikacja rozwiązań stworzonych w języku JAVAPrzeprowadzanie testów developerskichSporządzanie dokumentacji oprogramowania

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałemDostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodzinyIndywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowegoInspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem programistycznymPrzyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • fizyka techniczna
  • informatyka

Curriculum vitae