Programista Frontend (e-commerce)
Comarch S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 19 listopada, 15:27

Opis stanowiska

Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz tworzyć wysoko skalowalne rozwiązania webowe? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Aktualnie do zespołu rozwoju aplikacji poszukujemy programisty frontend. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, aplikuj i razem z nami pracuj nad rozwiązaniami z których będzie korzystać milion lub więcej użytkowników! Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • mplementacja nowych funkcjonalności wraz z interfejsami w platformie e-commerceDbanie o wydajność i bezpieczeństwo tworzonych aplikacji webowychWspółpraca z zespołem backend developerów oraz zespołem UX/UI

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (również studenci ostatnich lat)Bardzo dobra, komercyjna znajomość frameworka Angular (minimum 2 lata doświadczenia)Znajomość Javascript, HTML5, CSS3 oraz szeroko pojętych narzędzi webowych pozwalających tworzyć nowoczesne interfejsyDoświadczenie w pracach nad rozwiązaniami e-commerce dla co najmniej 500 000 użytkownikówDodatkowym atutem będzie znajomość:Systemu kontroli wersji Git / Azure DevOpsReactNative

Oferujemy

  • Udział w zaawansowanym projekcie e-commerceDostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodzinyIndywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowegoMożliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życiaPrzyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • fizyka techniczna
  • informatyka

Curriculum vitae