Asystent Projektanta Konstrukcji
Pracownia Projektowa JAKON Jacek Grzelak
Rzeszów, Podkarpackie

praca 19 listopada, 08:12

Opis stanowiska

Do naszego oddziału w Rzeszowie poszukujemy 2 osób na stanowisko Asystenta Projektanta Konstrukcji

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie konstrukcji żelbetowych, tradycyjnych i stalowych
  • Modelowanie gabarytów obiektów w 3D
  • Tworzenie rysunków wykonawczych konstrukcji żelbetowych w 3D
  • Przygotowanie dokumentacji rysunkowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatnie lata studiów
  • Podstawowa wiedza ze statyki budowli
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość kształtowania zbrojenia, norm i zasad
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność w pełnym zakresie godzin
  • Zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość programu Allplan 2019 (2020) 3D
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Niezbędne narzędzia pracy z licencjonowanym oprogramowaniem
  • Możliwość pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • Udział w tworzeniu ciekawych projektów inżynierskich z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań w technologii budowlanej, w starym i nowym budownictwie budynków mieszkalnych oraz przemysłowych w Polsce i za granicą z wykorzystaniem technologii BIM
  • Wyjścia/wyjazdy na budowę
  • Możliwość odbycia praktyk koniecznych do uprawnień
  • Współpracę z największymi i najbardziej znanymi biurami w Polsce i Europie
  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Elastyczny czas pracy
  • Imprezy integracyjne
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie zakładowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Informacje dodatkowe

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem pod adres email: ap@ja-kon.pl

Curriculum vitae