WordPress developer
Nanocoder sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 lutego, 15:17

Opis stanowiska

Powiększamy zespół! Poszukujemy osoby, która będzie nas wspierać w realizacji zadań na platformie WordPress. Praca zdalna, rozliczana za przepracowane godziny. Forma współpracy B2B lub umowa o dzieło. Stawka godzinowa wg umiejętności, doświadczenia i formy zatrudnienia, waha się w przedziale od 20 do 35 zł / godz. netto. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej nanocoder.pl (zakładka Praca w stopce strony)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • tworzenie nowych stron w oparciu o gotowe szablony
  • tworzenie szablonów WordPress
  • tworzenie prostych wtyczek
  • serwisowanie stron internetowych
  • dodawanie nowych funkcjonalności
  • aktualizowanie silnika, szablonów i wtyczek

Wymagania

  • dobrej znajomości platformy WordPress, również od strony technicznej
  • dokładności i odpowiedzialności
  • samodzielności w wykonaniu powierzonych zadań
  • komunikatywności, (praca głównie zdalna)

Oferujemy

  • jasne i uczciwe warunki współpracy
  • stały kontakt z nami, odpowiemy na Twoje pytania tak szybko jak to możliwe, czasem nawet w nocy o północy ;)
  • elastyczność i „nowoczesne” podejście
  • precyzyjnie wytyczne i wymagania odnośnie powierzonych zadań
  • rozliczenia za pośrednictwem systemu zarządzania projektami

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (podstawowy)

Curriculum vitae