Asystent projektanta
Design2e Polska
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka płatna 16 listopada, 11:33

Opis stanowiska

Wspomaganie projektantów konstrukcji w wykonywaniu obliczeń, modeli i rysunków konstrukcji na polskich i angielskich projektach. Oferujemy płatne praktyki z możliwością dalszej współpracy i zatrudnienia.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wykonywanie rysunków i szkiców technicznych, rozwiązywanie detali konstrukcyjnych
  • wykonywanie opisów technicznych, specyfikacji technicznych i innej dokumentacji proj.
  • projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych
  • projektowanie wg polskich i angielskich standardów/norm oraz zgodnie z polityką firmy
  • współpraca z uczestnikami procesu projektowego wewnątrz oraz na zewnątrz organizacji
  • praca nad wieloma projektami jednocześnie
  • praca w języku angielskim, komunikacja jeden na jeden w obrębie całego zespołu
  • współpraca w międzynarodowym zespole inżynierów o różnych kwalifikacjach, doświadczeniu zawodowym i oczekiwaniach wobec członków zespołu

Wymagania

  • ukończone studia lub w trakcie kończenia studiów magisterskich na kierunku budownictwo lub pokrewnym
  • rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów / szukania rozwiązań i kreatywnego myślenia
  • znajomość programów Revit, AutoCAD, Robot
  • dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy na wielu projektach, zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów
  • doświadczenie pracy w języku angielskim

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów Sofistik, Ansys, Tekla
  • doświadczenie na podobnym stanowisku 1 – 2 lata będzie bardzo dużym atutem

Oferujemy

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w doświadczonym międzynarodowym zespole projektowym
  • możliwość szkolenia w formie i wymiarze dostosowanym do umiejętności i potrzeb pracownika
  • możliwość wyjazdu na praktyki do Anglii i doskonalenia języka u źródła
  • pracę przy projektowaniu nietypowych i unikatowych obiektów
  • pracę, która zdecydowanie nie będzie nudna, ale będzie wyzwaniem

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae