automatyk- robotyk
ABC Control-Rafał Kuder
Zabrze, Śląskie

praca 4 listopada, 12:35

Opis stanowiska

Firma ABC CONTROL, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, specjalizujące się w projektowaniu i wdrażaniu systemów automatyki przemysłowej i robotyki aktualnie poszukuje osoby na stanowisko automatyk- robotyk.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • -programowanie sterowników programowalnych PLC-projektowanie systemów automatyki i robotyki-wdrażanie systemów u klienta-zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym, a także handlowym

Wymagania

  • Wymagania:-wykształcenie wyższe o kierunku automatyka, robotyka, mechatronika itp-dobra znajomość programowania sterowników PLC-znajomość programowania robotów przemysłowych-znajomość j.angielskiego i/lub j.niemieckiego-prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Oferujemy:-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie-praca przy projektach automatyki przemysłowej-możliwość rozwoju zawodowego-atrakcyjne wynagrodzenie-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -wyjazdy na delegacje w kraju i za granicę

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae