Specjalista ds. ofertowania
Bautema Sp. z o.o. Sp. k.
Pogwizdów, Podkarpackie

praca 29 października, 11:30

Opis stanowiska

"BAUTEMA" Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą Pogwizdów 530, 37-126 Medynia Głogowska świadcząca usługi w zakresie Generalnego Wykonawstwa budynków przemysłowych oraz mieszkalnych poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. ofertowania

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ oraz dokumentacji technicznej), wykonywanie przedmiarów, opracowanie wycen kosztorysowych w oparciu o dokumentację projektową, przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert podwykonawców pod względem zgodności z dokumentacją techniczną

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, inżynierskie (budownictwo), znajomość oprogramowania Autocad, Pakiet Office, Norma, min. 1 rok doświadczenia w przygotowaniu wycen kosztorysowych, samodzielność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o prace, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae