Handlowiec /Opiekun klienta b2b
CENTRUM SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 października, 21:44

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnej osoby zainteresowanej najnowszymi technikami sprzedażowymi oraz z zamiłowaniem do elektroniki, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i kontakty z już istniejącymi klientami.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Pozyskiwanie klientów, nawiązywanie i utrzymywanie z nimi kontaktów.
  • Prowadzenie analizy modelu sprzedażowego.
  • Przygotowywanie wycen elektronicznych systemów bezpieczeństwa (systemy wizyjne – kamery/CCTV, alarm, automatyka budynkowa, napędy bramowe, sieci strukturalne, Wi-Fi, kontrola dostępu – KD, systemy PPOŻ, oddymianie, szlabany).
  • Współpraca z istniejącymi klientami - instalatorami, agencjami ochrony, elektrykami, informatykami, itp.
  • Opracowywanie wycen do przetargów.
  • Śledzenie trendów rynkowych oraz monitorowanie konkurencji w zakresie produktów i rozwiązań.

Wymagania

  • Zamiłowanie do majsterkowania / elektroniki/ gadżetów elektronicznych
  • Komunikatywność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Chęci do rozwoju, nauki.

Mile widziane

  • Znajomość technik sprzedażowych
  • Wykształcenie elektroniczne, elektrotechniczne, elektromechaniczne, technik automatyk lub pochodne

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bardzo jasny system premiowy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Liczne szkolenia sprzedażowe, produktowe i techniczne
  • Pełne wdrożenie i opiekę właściciela przez pierwsze 6-9 miesięcy pracy
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej - product manager (w tym może być realizacja live-ów, podcastów itp.)
  • Wiele innych korzyści opartych na partnerskim podejściu human-to-human (H2H).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • mechatronika
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (podstawowy)

Wynagrodzenie

2500 - 5000 PLN

Curriculum vitae