Programista Frontend - Angular
Comarch S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 27 października, 12:40

Opis stanowiska

Dołącz do naszych zespołów pracujących nad rozwojem produktów z obszaru Internetu Rzeczy lub bankowości. Zespóły składają się z młodych i ambitnych osób, których priorytetem jest ciągły rozwój i doskonalenie. Świetna atmosfera pracy jest naszym atutem, który podkreśla każdy pracownik. Produkt jest tworzony w oparciu o najnowsze technologie, co daje ogromne możliwości rozwoju.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie i programowanie obiektowe
  • Implementacja interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość frameworka Angular 6+ oraz Angular Styleguide
  • Doświadczenie w RxJS, Typescript/ECMAScript
  • Bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3
  • Doświadczenie w REST
  • Dobra znajomość i swoboda pracy z GIT

Mile widziane

  • Mile widziane również:
  • Umiejętność pisania testów automatycznych Jasmine/Karma
  • Znajomość frameworka ReactJS, node.js i npm
  • Kompetencje w używaniu webpack oraz docker
  • Wiedza w stosowaniu zasad clean code oraz UX, jak i również innych języków programowania np. Java, Go, Python
  • znajomość .NET Core lub postgreSQL

Oferujemy

  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae