Specjalista ds. sprzedaży części
"Hydro-Części" Jakubiec Spółka Komandytowa
Rzeszów, Podkarpackie

praca 27 października, 09:18

Opis stanowiska

Specjalista ds. sprzedaży części do maszyn budowlanych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • sprzedaż bezpośrednia i telefoniczna części zamiennych do maszyn budowlanych, doradztwo w tym zakresie
  • • przygotowywanie ofert
  • • Śledzenie trendów i monitoring aktywności konkurencji
  • • Nawiązywanie długofalowych kontaktów z klientami
  • • Współpraca z dostawcami

Wymagania

  • • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku mechanika w branży budowlanej lub pokrewnej
  • • Zdolności organizacyjne, umiejętność planowania i nawiązania kontaktów na wielu szczeblach organizacyjnych
  • • Elastyczność, umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku zawodowym
  • • Zdolność do podejmowania inicjatywy, aktywność
  • • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny
  • • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin)
  • • Możliwość rozwoju osobistego i finansowego
  • • Niezbędne narzędzia do wykowywana pracy : telefon , komputer, laptop
  • • Ubezpieczenia grupowe
  • • Pakiet Multisport

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae