Specjalista ds. marketingu
"Hydro-Części" Jakubiec Spółka Komandytowa
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 października, 12:36

Opis stanowiska

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - Kreowanie wizerunku firmy oraz jej produktów;
  • - Tworzenie i rozwijanie narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż i dystrybucję;
  • - Tworzenie i koordynowanie kampanii marketingowych
  • - Tworzenie, opracowywanie oraz nadzór nad produkcją materiałów reklamowych
  • - Aktualizowanie zawartości stron internetowych firmy;
  • - Przygotowywanie i prowadzenie firmowych profili SM, bieżąca ich obsługa, w tym tworzenie przygotowywanie oraz publikowanie treści
  • - Wsparcie działu sprzedaży;
  • - Śledzenie trendów i monitoring aktywności konkurencji
  • - Planowanie, wdrażanie i prowadzenie kampanii w SM, Google Adwords , Facebook Ads itp. w zakresie wizerunku marki oraz wsparcia sprzedaży

Wymagania

  • - Umiejętność redagowania treści w języku polskim i angielskim;
  • - Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Powerpoint, Excel Adobe Photoshop lub innych programów graficznych i analitycznych);
  • - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny;
  • - Bardzo dobra organizacja pracy;
  • - Umiejętność pracy zespołowej;
  • - Zamiłowanie do marketingu i zaangażowanie we własny rozwój;
  • - Praktyczna znajomość narzędzi marketingowych takich jak Google Analytics, Google Adwords oraz Facebook Ads;Kreatywność i zaangażowanie

Mile widziane

  • - Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale marketingu;

Oferujemy

  • - Dużą samodzielność pracy, możliwa praca zdalna ;
  • - Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • - Możliwość realnego wpływu na strategię marketingową oraz planowanie harmonogramu prowadzonych projektów marketingowych;
  • - Niezbędne narzędzia pracy: komputer, laptop, telefon
  • - Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole;Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • - Dodatkowe benefity w postaci karty sportowej, ubezpieczenie grupowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae