Młodszy Konstruktor
ALTHA Powder Metallurgy Sp. z o.o.
Radom, Mazowieckie

praca 13 października, 09:54

Opis stanowiska

Stanowisko Mlodszy Konstruktor, jest pierwszym etapem na sciezce rozwoju zawodowego. Mlodszy konstruktor wspiera prace dzialu Konstrukcyjnego i Technologicznego, nabywa doswiadczenia, pogłębia swoją wiedzę, uczy się optymalizacji konstukcyjnej i kosztowej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Wykonywanie dokumentacji technicznej oraz
  • technologicznej
  • • Projektowanie i konstrukcja form, maszyn, urządzeń,
  • komponentów

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne
  • • Dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • • Znajomość programów: Catia V5 (Part design, Drafting, Assembly design) lub
  • SolidWorks
  • • Samodzielność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane

  • • Umiejętność dokonywania obliczeń wytrzymałościowych i analiz MES,

Oferujemy

  • • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, po półrocznym okresie próbnym –
  • umowa na czas nieokreślony,
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

3500 - 4200 PLN

Curriculum vitae