Technolog Obróbki Skrawaniem
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 9 października, 14:37

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy: - projektowanie procesów technologicznych w obszarze obróbki skrawaniem - opracowanie dokumentacji technologicznej - wdrożenie do produkcji nowych wyrobów i nadzór technologiczny - zarządzanie danymi i zmianami w procesach - analiza i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie procesów technologicznych w obszarze obróbki skrawaniem

Wymagania

  • Od naszych kandydatów oczekujemy:
  • - dobrej znajomości przebiegu procesu obróbki skrawaniem
  • - min. rocznego doświadczenia na ww. stanowisku
  • - wykształcenia min. średniego o kierunku technicznym
  • - znajomości obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

  • Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • - pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku
  • - samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną
  • - możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
  • - odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae