Majster Budowy, Kierownik Robót
HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 14 lutego, 12:03

Opis stanowiska

Zatrudnienie na terenie m.Rzeszów i powiatu rzeszowskiego oraz w Niemczech w regionie m.Stuttgart Do obowiązków majstra budowy należeć będą: Prowadzenie robót budowlanych zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym, sztuką budowlaną i przepisami prawa w oparciu o stosowne dokumenty związane z pozwoleniem na budowę, przekazaniem placu budowy, oraz w oparciu o dokumentację techniczną. W uzgodnieniu z Kierownikiem Budowy prowadzenie zapisów w Dzienniku Budowy zgodnie z przepisami prawa budowlanego i potrzebami budowy. Zamawianie materiałów, półfabrykatów, maszyn i urządzeń u dostawców i kooperantów w zależności od ustaleń z Kierownikiem budowy. Analizowanie na bieżąco kosztów dokonując porównań wyników z założeniami kosztorysowymi. Prowadzenie racjonalnej, oszczędnej gospodarki materiałowej, dbanie o prawidłowe wykorzystanie i eksploatację posiadanego czy powierzonego sprzętu. Sporządzanie z wyprzedzeniem zapotrzebowania na materiały i sprzęt. Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, dbanie o przestrzeganie wymagań określonych Prawem Pracy oraz przepisami BHP.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - współpraca z kierownikiem budowy w procesie realizacji inwestycji,
  • - nadzór nad terminowością i jakością robót zgodnie z harmonogramem,
  • - sporządzania budżetów, harmonogramów prac i ich kontroli,
  • - obsługa komputera i pakietu MS Office,
  • - nadzorowanie brygad pracowników na budowie,
  • - prowadzenie dokumentacji budowy,

Wymagania

  • - wykształcenie wyższe budowlane,
  • - umiejętność sporządzania budżetów, harmonogramów prac i ich kontroli,
  • - umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • - bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu podległych pracowników,
  • - umiejętność pracy w zespole,
  • - zaangażowanie w pracy, sumienność, dyspozycyjność,
  • - prawo jazdy kat.B

Mile widziane

  • - mile widziana znajomość języka niemieckiego,

Oferujemy

  • - interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,
  • - stabilne zatrudnienie (umowę o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • - możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji,
  • - atrakcyjne wynagrodzenie,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Informacje dodatkowe

  • Możliwość zatrudnienia na terenie Rzeszowa i okolic lub na terenie Niemiec w okolicach Stuttgart. Wynagrodzenie uzależnione od lokalizacji świadczonej pracy.

Wynagrodzenie

4000 - 10000 PLN

Curriculum vitae