Automatyk programista
ADAL SP. Z O.O.
Adamówek, Mazowieckie

praca 14 lutego, 11:56

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • udział w projektowaniu układów sterowania dla nowych instalacji
  • przygotowanie oprogramowania do sterowników PLC, paneli HMI, SCADA
  • • udział w uruchamianiu systemów sterowania
  • • szkolenie użytkowników w zakresie obsługi technicznej i użytkowania systemów sterowania
  • • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • • udział w serwisach u klientów

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, mechatronika, inne pokrewne) • wiedza z zakresu automatyki i elektryki• samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań związanych • znajomość sterowników PLC Siemens S7, Mitsubishi, innych• umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole• dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego• znajomość MS Office• uprawnienia SEP gr. I E do 1kV będą dodatkowym atutem• prawo jazdy kat. B• ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów, rzetelność, dokładność• zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku• możliwość realizacji ciekawych projektów• atrakcyjne wynagrodzenie• szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Informacje dodatkowe

  • Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatamiW aplikacji proszę umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97, o ochronie danych osobowych - DZ.UST. Nr 133 poz. 883)".

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae