Mobilny serwisant urządzeń chłodniczych dla klimatyzacji
OTTO Engineering Polska Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 2 października, 13:29

Opis stanowiska

Praca w charakterze serwisanta mobilnego, polegająca na obsłudze i konserwacji instalacji chłodniczych - obsługa, konserwacja i naprawa elementów instalacji chłodniczych (w systemach HVAC ) takich jak: agregaty wody lodowej, agregaty skraplające, rooftopy, dry coolery, uruchamianie/rozruch nowych instalacji chłodniczych w systemach HVAC, szkolenie personelu klientów firmy w zakresie funkcjonowania instalacji, wykonywanie wymaganych pomiarów, sporządzanie raportów z prac serwisowych, współpraca z innymi działami firmy, opieka nad Klientami.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obsługa urządzeń chłodniczych,
  • Przygotowywanie raportów serwisowych dla Klienta,
  • Mobilne wyjazdy do klientów (wyłącznie klienci przemysłowi),
  • Praca wyjazdowa, na terenie całej Polski (gwarancja wolnych weekendów, zwrot kosztów całkowitych związanych z wyjazdami)

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane o profilu związanym z chłodnictwem ew. elektryczne),
  • Doświadczenie zawodowe na w/w lub podobnym stanowisku,
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B,
  • Uprawnienia F-Gaz oraz SEP,
  • Gotowość do podjęcia pracy w charakterze pracownika mobilnego.

Mile widziane

  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Doświadczenie w montażu obiegów freonowych w oparciu o otrzymaną dokumentację,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca samodzielną komunikację,
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań i obowiązków,
  • Umiejętność pracy nad kilkoma zagadnieniami jednocześnie,
  • Samodzielność i profesjonalizm w działaniu.

Oferujemy

  • Ciekawą i motywującą pracę w prężnie rozwijającym się zespole,
  • Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Duża różnorodność wykonywanych zadań i wyzwań,
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne zarobki w zależności od posiadanych uprawnień i doświadczenia.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska

Wynagrodzenie

3000 - 4550 PLN

Curriculum vitae