Projektant CAD3D
Air-res aviation sp. z o.o.
Jasionka, Podkarpackie

praca 28 września, 11:53

Opis stanowiska

Stanowisko projektanta CAD3D polega na odtworzeniu dokumentacji płaskiej w CAD3D (SolidWorks lub NX). Budowie pod-złożeń i złożeń oraz instrukcji montażu. Opis stanowiska: -przygotowanie dokumentacji technicznej i projektowej -przygotowanie rysunków do produkcji -współpraca przy procesie produkcyjnym i montażowym -optymalizacja produkcji oraz rozwiązań technologicznych -opracowanie zestawień materiałowych dla działu zakupów -współpraca z innymi działami wspomagającymi proces realizacji zleceń produkcyjnych Oczekujemy: - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, zasad wymiarowania - znajomość programu CAD3D - znajomość budowy części z blach - znajomość j. angielskiego - mile widziana wiedza z zakresu konstrukcji kratownic - mile widziana wiedza z zakresu budowy samolotu

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • tworzenie dokumenacji 2D 3D
  • przygotowanie dokumentacji technicznej i projektowej przygotowanie rysunków do produkcjiwspółpraca przy procesie produkcyjnym i montażowymoptymalizacja produkcji oraz rozwiązań technologicznychopracowanie zestawień materiałowych dla działu zakupówwspółpraca z innymi działami wspomagającymi proces realizacji zleceń produkcyjnych

Wymagania

  • Oczekujemy:- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, zasad wymiarowania- znajomość programu CAD3D- znajomość budowy części z blach

Mile widziane

  • - mile widziana wiedza z zakresu konstrukcji kratownic - mile widziana wiedza z zakresu budowy samolotu

Oferujemy

  • Rozwój, miłą atmosferę.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

2800 - 3500 PLN

Curriculum vitae