ANALITYK DANYCH
I-BS.PL Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 28 września, 11:08

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • tworzenie analiz i raportów,projektowanie, budowanie i praca kontrolna przepływów danych,projektowanie i rozwijanie wysokowydajnych narzędzi wspierających dane

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: matematyka, statystyka,znajomość jednego z narzędzi analitycznych: Qlik, Tableau, Microsoft Power BI,ogólna wiedza w zakresie procesów ETL,umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,umiejętność tworzenia wykresów i tabel,znajomość PostgreSQL,podstawowa znajomość Linux,przynajmniej ogólna znajomość języka R lub Python.

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w bankowości lub w finansach/rachunkowość

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,elastyczne godziny pracy,możliwość pracy zdalnej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • matematyka

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae