PROGRAMISTA FRONT-END
I-BS.PL Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 września, 10:46

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Tworzenie aplikacji zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi oraz UI\UX;
  • • Projektowanie aplikacji, dobór narzędzi i bibliotek;
  • • Identyfikacja, tworzenie prototypu i implementacja najlepszych praktyk dla rozwoju natywnych aplikacji Android, iOS, Windows, Xamarin, Angular;
  • • Dbałość o wysoką jakość kodu i zachowanie konwencji;
  • • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu i wprowadzanych zmian

Wymagania

  • • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • • doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy użyciu
  • Angular 2-5;
  • • dobra znajomość JavaScript;
  • • dobra znajomość CSS(LESS/SASS), HTML5;
  • • doświadczenie w pracy z TypeScript;
  • • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
  • (GIT);
  • • znajomość TDD oraz OOP;
  • • znajomość REST API;

Oferujemy

  • • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • • możliwość pracy zdalnej,
  • • elastyczne godziny pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae