KONSTRUKTOR CAD/CAM / OPERATOR CNC
Tptronic Tomasz Pieczonka
Jasionka, Podkarpackie

praca 21 września, 13:11

Opis stanowiska

Firma TPTRONIC Zatrudni osobę na stanowisku: KONSTRUKTOR MASZYN Miejsce pracy: Rzeszów/Jasionka Oczekiwania: - Mile widziane doświadczenie w budowie maszyn oraz w obsłudze maszyn CNC, - znajomość budowy mechanizmów spotykanych w urządzeniach, maszynach, - Kreatywność, - Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem Solidworks oraz Fusion 360, - Pasja do budowy maszyn, mechatroniki, mechaniki Wymagania: - wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka), - komunikatywność i umiejętność działania w zespole, - dokładność i zaangażowanie, Oferujemy: - ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego, - styczność z najnowszymi technologiami z zakresu automatyki przemysłowej, - niezbędne narzędzia pracy, - szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne,

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie części maszyn oraz całych zespołów mechanicznych
  • Opracowywanie dokumentacji 2D/3D

Wymagania

  • Komunikatywność i umiejętność działania w zespole
  • Dokładność i zaangażowanie,
  • Znajomość budowy mechanizmów spotykanych w urządzeniach, maszynach

Mile widziane

  • Doświadczenie w budowie maszyn oraz w obsłudze maszyn CNC

Oferujemy

  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • styczność z najnowszymi technologiami z zakresu automatyki przemysłowej

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Wynagrodzenie

2000 - 4500 PLN

Curriculum vitae